pieczątki kielce, grawerowanie laserowe kielce

Witamy w sklepie 1promo.pl!

Rejestracja Logowanie
Artykuły » O firmie

       Właścicielem marki i sklepu "1PROMO" jest Studio Reklamy "KREATYW" - dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku reklamowym od 2002 r.  zajmująca się kompleksową obsługą reklamową firm, instytucji ale i nie tylko…

 

      Nasza  firma jako pierwsza na rynku kieleckim  postanowiła zaoferować Państwu sprzedaż  tak szerokiego i zróżnicowanego asortymentu produktów  i usług  reklamowych,  upominków,  produktów stemplarskich  za pośrednictwem sklepu internetowego. Zyskują Państwo tym samym już na samym początku nieograniczony dostęp do dokładnie przedstawionej oferty, rzetelnej specyfikacji technicznej produktów, galerii zdjęć oraz wygody dokonywania zakupów i odbioru towaru

 

      Nasi pracownicy to najwyższej klasy specjaliści posiadający kierunkowe przygotowanie akademickie oraz długoletnie doświadczenie zawodowe wyniesione z  poprzednich stosunków pracy  w  firmach reklamowych o zróżnicowanych profilach działalności.
Wysoki standard obsługi, fachowe i gruntowne przygotowanie, a przede wszystkim ponad 10 - letnie doświadczenie, pozwala nam świadczyć w sposób elastyczny usługi na najwyższym poziomie.

 

      Wiemy jak dzisiaj ważne są dla Państwa: doradztwo, kompleksowa obsługa,  krótki i pewny termin realizacji, wysoka jakość świadczonych usług a przede wszystkim atrakcyjna oferta cenowa.

 

      Potrafimy  zadbać o Klienta tak aby został obsłużony  bez konieczności szukania  różnych usług w  kilku firmach o odmiennych specjalizacjach, przez co Nasi Klienci nie tracą cennego dla nich czasu. Ponadto zamawiając kompleksowo  kilka usług reklamowych w naszej firmie, zyskują  Państwo dodatkowy rabat udzielony od całości zamówienia.

 

      Zachęcamy  do Rejestracji w naszym systemie i skorzystania z  atrakcyjnego  programu  lojalnościowego skierowanego  dla stałych Klientów. Zyskają Państwo tym samym  dodatkowy rabat na wszystkie usługi dostępne w naszej ofercie.

 

      Jesteśmy zespołem otwartym na nowe kierunki i trendy panujące w reklamie. Nieustannie się rozwijamy. Mamy własne zaplecze techniczne umożliwiające realizację  zleceń w krótkim terminie, bogate stany magazynowe ,  zajmujemy się  importem  produktów  na specjalne zamówienie. Dbamy o to aby przedstawiana przez nas oferta była zawsze aktualizowana i dawała Państwu dostęp do wszelkich nowinek  dostępnych zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku reklamowym.

 

      Zapraszamy do współpracy Agencje Reklamowe! Przygotowaliśmy dla Was specjalny program partnerski, oraz atrakcyjną ofertę  na usługi grawerowania i cięcia ploterem laserowym CO2 (pole robocze 90x60!), druku cyfrowego, sprzedaży materiałów  grawerskich, itd.

 

Oferta sprzedaży w naszym sklepie skierowana jest oczywiście zarówno na rynek lokalny jak i ogólnopolski.

 

Zawsze służymy pomocą. W razie pytań, wątpliwości? Chętnie odpowiemy.

 

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!

Zespół  1promo.pl